Yosun Elektirk internet mağazasında kredi kartı ile alışveriş yapılabilir. Ayrıca bir bilgilendirme olmadığı sürece başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.

Yosun Elektrik tüm siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliyeli fatura ile teslim edecektir.

Dijital altyapıda oluşan hatalardan ortaya çıkan fiyat farklılıklarından Yosun Elektrik sorumlu değildir.

Yosun Elektrik satışa sunduğu her ürün için stok tutmamaktadır. Bazı ürünler müşterinin siparişine göre tederik edilmektedir. Listeler de bulunan ve sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi verilir ve ürün bedeli hesabınıza iade edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler, belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@yosunelektrik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Kargo şirketi, tarafımızca ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir.

Ürünü teslim almadan önce paketin sağlamlığından emin olun. Paket teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilir. Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için tutanak tutturulmalıdır. Tutanağı info@yosunelektrik.com adresi aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Yosun Elektrik durumun telafisi için gerekli işlemleri yapacaktır.

Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve istenen tüm güvenlik bilgileri, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması için istenir ve Yosun Elektrik bu bilgileri 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.

Satın almış olduğunuz bir ürünü 5 iş günü içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe ile, ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı onaylandıktan sonra, en geç 1 hafta içerisinde ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretlerinden müşteri sorumludur. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği şekliyle iade edilememesi durumunda ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

yosunelektrik.com’ dan alışveriş yapan kişi, yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.